cercador

Agenda

Dissabte, 21 de Octubre de 2017

Calendari Agenda: Octubre de 2017
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Setmana 1262728293012
Setmana 23456789
Setmana 310111213141516
Setmana 417181920212223
Setmana 524252627282930
Setmana 631123456

ENQUESTA

L'11 de novembre arriba una nova edició de la Passejada Nocturna. Hi participaràs?

Agenda

Juliol

Del 03/07/2017 al 14/07/2017

Curs de disseny de videojocs

Dies: del 3 al 14 de juliolHora: de 10 a 13 hLloc: Casal de...


04/07/2017

Nit de sardanes

Hora: 21.30 hLloc: Casino ValliranencHo organitza: Espigues...


04/07/2017

Taller de cuina sense pares

Dia: 4 de juliolHora: 17 hLloc: Casal de...


Del 04/07/2017 al 28/07/2017

Curs de monitor/a d'activitats d'educació en el lleure infantil

Dia: del 4 al 28 de juliolHora: de 16 a 21 hLloc: Casal de...


07/07/2017

Tobogan urbà aquàtic

Dia: 7 de juliolHora: de 16 a 19.30 hLloc: Av. de la...


11/07/2017

Nit de sardanes

Hora: 21.30 hLloc: Casino ValliranencHo organitza: Espigues...


11/07/2017

Taller de Bijuteria Eivissenca

Dia: 11 de juliolHora: 18 hLloc: Casal de...


14/07/2017

Festa Eivissenca amb Youngsters

Dia: 14 de juliolHora: 22 hLloc: Parc dels...


Del 14/07/2017 al 30/07/2017

Exposició dels alumnes de pintura del Casal de la Gent Gran

Dies: Del 14 al 30 de juliolLloc: Masia Molí de Can BatlleInauguració: Divendres 14, a les 20...


18/07/2017

Nit de Sardanes

Hora: 21.30 hLloc: Casino ValliranencHo organitza: Espigues...


18/07/2017

Gamer Night Vallirana

Dia: 18 de juliolHora: de 17 a 21.30 hLloc: Patronat ParroquialEls menors de 12 anys hauran d'anar acompanyats per un...


20/07/2017

Cinema a la fresca: Deadpool

Dia: 20 de juliolHora: 22 hLloc: Parc dels...


Del 20/07/2017 al 21/07/2017

Campionats Socials del Club Natació Vallirana

Dies: dijous i divendres, 20 i 21 de juliolHora: a la tardaHo organitza: CN...


21/07/2017

Liceu a la Fresca "Il trovatore" de Verdi

Dia: 21 de juliolHora: 22 hLloc: Parc dels...


22/07/2017

Torneig de waterpolo

Dia: 22 de juliolLloc: piscina municipalHo organitza: CN...


Del 24/07/2017 al 25/07/2017

Scaperoom

Dia: 24 i 25 de juliolHora: de 17 a 20 hLloc: Casal de...


25/07/2017

Nit de Sardanes

Hora: 21.30 hLloc: Casino ValliranencHo organitza: Espigues...


27/07/2017

Batalla de galls

Dia: 27 de juliolHora: 17 hLloc: Casal de...


Idiomes ES |  EN |  FR 

Cercador de Paraules

Carrerer

Guia urbana de Vallirana Anar a la pàgina del carrerer de Vallirana

Destaquem